Planujemy miot wiosną 2021 roku.

Penkivil to hodowla domowa. Naszym priorytetem jest znaleźć każdemu czworonożnemu maluchowi wspaniały, ciepły i kochający dom na całe życie.

 

Wszystkie maluchy wychowujemy w domu razem z ich matką i innymi członkami stada ludzko-psiego:) Jako hodowca zwracam szczególną uwagę na prawidłową socjalizację szczeniąt i poświęcam im jak najwięcej czasu - przyzwyczajając do nowych zapachów, dźwięków i sytuacji - tak aby wyrosły na dzielnych, pewnych siebie i niekłopotliwych towarzyszy.

Służymy zawsze radą i pomocą wszystkim nowym właścicielom szczeniąt z naszej hodowli. Największą radość sprawi nam, jeżeli będziemy mogli utrzymywać z Państwem kontakt i obserwować rozwój psiaków. 

​Szczenięta opuszczają hodowlę po ukończeniu 8. tygodnia życia z metryką Związku Kynologicznego w Polsce uprawniającą do wydania rodowodu FCI.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczenięciem setera angielskiego od nas - prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny. Z chęcią poznamy Państwa bliżej:)

 

© 2018-20 by Marta Krol

The content of this website (referred to as "material") is the copyright of Marta Król. The Material may not be used, sold, licensed, transferred, copied or reproduced in whole or in part in any manner or from or in or on any media to any party without the prior written consent of Marta Król.