Planowane mioty

Zainteresowanych szczenięciem z poniższych skojarzeń prosimy o bezpośredni kontakt.

Lato

2021

Planujemy szczenięta latem tego roku. Więcej szczegółów podamy niebawem - prosimy śledzić tę stronę.

Jak nabyć szczenię?

Osobom zainteresowanym szczenięciem setera angielskiego z naszej hodowli proponujemy kontakt telefoniczny z nami. Często zapisujemy chętnych na maluchy z dużym wyprzedzeniem.

 

Aby zapewnić naszym maluchom najlepsze domy, nalegamy na osobiste spotkanie w celu lepszego poznania się!

Czy jesteś gotów?

Działaj odpowiedzialnie. Słodki, puchaty maluszek w mig wyrośnie na dorosłego psa. Wraz z nim przeżyjesz wiele chwil: radosnych, magicznych i niezapomnianych. Jak to w życiu bywa - także chwil trudnych i bolesnych. Będziesz całym światem dla istoty w pełni zależnej od Ciebie przez conajmniej 10-13 lat. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do adopcji szczenięcia - prosimy nie adoptuj.

Penkivil to hodowla zarejestrowana w Zwiazku Kynologicznym w Polsce - jedynej organizacji w kraju zrzeszającej hodowców psów od 1948 r. i będącej członkiem FCI. Rodowody wydawane przez Związek Kynologiczny w Polsce/FCI uznawane są na całym świecie.
 

Po aktualności z życia Penkivil zapraszamy na Facebooka lub Instagram (poniżej)

W czym możemy pomóc?

Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie hodowli lub seterów, zawsze chętnie odpowiemy!

Karmimy podopiecznych:

© 2020-21 by Marta Król

The content of this website (referred to as "material") is the copyright of Marta Król. The Material may not be used, sold, licensed, transferred, copied or reproduced in whole or in part in any manner or from or in or on any media to any party without the prior written consent of Marta Król.

Marta Król

woj. mazowieckie, Polska

 

Mail: hello@penkivil.pl

Tel: 692 705 962

  • Facebook
  • Instagram